שומרים על קשר

מאז סיימתם את שנות לימודיכם בישיבה עבר זמן. אתם עובדים, לומדים באוניברסיטה או לומדים תורה במקום אחר. אולי הקמתם כבר משפחה או שאתם עומדים להתחתן. כך או כך אנחנו מקוים שהישיבה הייתה ותישאר מקום חם לכולכם.
אז איך שומרים על קשר?

אתר הישיבה

האתר הוא דרך מצוינת לשמור על קשר עם הישיבה: לדעת על הנעשה בישיבה, להתעדכן מה קורה אצל החברים באזור ההודעות האישיות, וכמובן לשמוע שיעורים ולצפות בהם – חדשים או כאלה שכבר מוכרים לכם.

הנכם מוזמנים גם לעקוב אחרי דף הפייסבוק וערוץ היוטיוב של הישיבה.

דירת בוגרים

הישיבה מציעה דירה מיוחדת לבוגרים הרוצים לבוא וללמוד בישיבה. הדירה בפנימיות הישיבה משופצת ומאובזרת במיוחד, וזמינה עבור הבוגרים ומשפחתם המעוניינים להתארח בה בזמני הלימוד של הישיבה (לא בבין הזמנים). הישיבה אינה גובה תשלום עבור האירוח.

בוגרים המעוניינים להגיע מוזמנים לפנות לצליל עוזר ראש הישיבה במייל: malot@yesmalot.co.il.

בית מדרש לבוגרים

במהלך השנה מגיע ראש הישיבה לפגוש את הבוגרים באזור מרכז הארץ. במפגשים אלו ניתן לקבוע שיחה אישית עם ראש הישיבה, וכן לשמוע שיעורים ושיחות. פרטים על מועד בית המדרש נשלחים במייל ומפורסמים באתר. אם אינך מקבל מיילים מהישיבה, ניתן להרשם בקישור:

שבתות בוגרים

כחלק מהרצון של הישיבה לשמור על קשר עם בוגריה, אנו סוגרים את המלונית שליד הישיבה חמש שבתות בשנה לטובת שבתות בוגרים. בכל שבת מגיעים בוגרי מחזור אחד, להיפגש עם החברים ועם צוות הישיבה. במהלך השבת מתקיימים פאנלים ושיחות עם ראש הישיבה והרבנים, וכן פעילויות לילדי הבוגרים. השבת אינה כרוכה בתשלום.

השבתות מתקיימות על פי סדר המחזורים, הישיבה תיצור קשר עם בוגרי כל מחזור על פי הסדר שנקבע.

רשמים משבתות הבוגרים:

חדש! קו פתוח לבוגרים

קו פתוח לרבני הישיבה