מאז סיימתם את שנות לימודיכם בישיבה עבר זמן. אתם עובדים, לומדים באוניברסיטה או לומדים תורה במקום אחר. אולי הקמתם כבר משפחה או שאתם עומדים להתחתן. כך או כך אנחנו מקוים שהישיבה הייתה ותישאר מקום חם לכולכם.
הקשר עם הבוגרים חשוב לנו מאוד. אחראי תחום בוגרים הוא הרב מנחם ויצמן, ואפשר לפנות אליו בכל ענין שקשור לבוגרי הישיבה, בטלפון: 052-7906438 או במייל: bogrim@yesmalot.co.il.
אז איך שומרים על קשר?

המחזור שלכם

אנחנו משתדלים לשמור על קשר עם השיעור, ולא רק עם יחידים. לכל מחזור יש קבוצת וואטסאפ, שדרכה אנו שולחים לבוגרים עדכונים, מיזמים לבוגרים ועוד. לקבלת קישור לקבוצה השיעורים ניתן לפנות לרב מנחם.

קו פתוח לבוגרי הישיבה

רבני הישיבה מפנים את זמנם כדי לאפשר לבוגרים להתקשר, לשמור על קשר ולהתייעץ. פרטי השעות והטלפונים:

מעלון – העלון השבועי לבוגרי הישיבה

נשלח כל שבוע במייל ובוואטסאפ. לקבלת העלון במייל ניתן להירשם ב"טופס ליצירת קשר" שבתחתית העמוד.

עלונים קודמים מעלון 1  /// מעלון 2 /// מעלון 3 /// מעלון 4 /// מעלון 5 /// מעלון 6 /// מעלון 7 /// מעלון 8 /// מעלון 9 /// מעלון 10 /// מעלון 11 /// מעלון 12 /// מעלון 13 /// מעלון 14 /// מעלון 15 ///

אתר הישיבה

האתר הוא דרך מצוינת לשמור על קשר עם הישיבה: לדעת על הנעשה בישיבה, להתעדכן מה קורה אצל החברים באזור ההודעות האישיות, וכמובן לשמוע שיעורים ולצפות בהם – חדשים או כאלה שכבר מוכרים לכם.

הנכם מוזמנים גם לעקוב אחרי דף הפייסבוק וערוץ היוטיוב של הישיבה.

מפגשי מחזור

הישיבה מסייעת לארגון מפגשים מחזוריים, בזמן ובמיקום נוח לחברי המחזור, ובהשתתפות רבני הישיבה, על פי הרצון והצורך.

לארגון מפגש מחזור פנו לרב מנחם.

שבתות בוגרים

כחלק מהרצון של הישיבה לשמור על קשר עם בוגריה, אנו סוגרים את מלון שיר למעלות שליד הישיבה כמעט אחת לחודש, לטובת שבתות בוגרים. בכל שבת מגיעים בוגרי מחזור אחד, להיפגש עם החברים ועם צוות הישיבה. במהלך השבת מתקיימים פאנלים ושיחות עם ראש הישיבה והרבנים, וכן פעילויות לילדי הבוגרים. השבת אינה כרוכה בתשלום.

השבתות מתקיימות על פי סדר המחזורים, הישיבה תיצור קשר עם בוגרי כל מחזור על פי הסדר שנקבע. פרסומים יישלחו בקבוצת הוואטסאפ השיעורית.

בית מדרש לבוגרים

פרטים על מועד בית המדרש נשלחים בקבוצות הוואטסאפ ובמייל, ומפורסמים באתר ובפייסבוק. אם אינך מקבל מיילים מהישיבה, ניתן להרשם בטופס ליצירת קשר שבתחתית עמוד זה.

דירת בוגרים

הישיבה מציעה דירה מיוחדת לבוגרים הרוצים לבוא וללמוד בישיבה. הדירה בפנימיות הישיבה משופצת ומאובזרת במיוחד, וזמינה עבור הבוגרים ומשפחתם המעוניינים להתארח בה בזמני הלימוד של הישיבה (לא בבין הזמנים). הישיבה אינה גובה תשלום עבור האירוח.

בוגרים המעוניינים להגיע מוזמנים לפנות לעוזר ראש הישיבה במייל: malot@yesmalot.co.il.

רשמים משבתות בוגרים

היתה שבת מדהימה. החדרים היו מסודרים. האוכל נהדר. הלו"ז נתן אפשרות גם להפגש וגם לשמוע אחד את השני ולשמוע את הרב ויצמן. ממש משמח שהרב ויצמן היה איתנו בכל השבת. עצם הרעיון ממש במקום, כיון שהוא שומר את הקשר שלנו לישיבה, למקום בו למדנו וצמחנו. ישר כח!
היה מקסים, מרגש, מחמם את הלב ומדהים. אוירה מצויינת. ניכר שחשבו על כל דבר. האוכל היה מצויין, ערוך בטוב טעם וברמה גבוהה. הלו"ז היה מקסים, לא צפוף מידי, ונתן שיעורים ושיח רוחני ברמה ובעומק. החדרים היו מקסימים, רחבים, נקיים. מקרר זה היה מעולה ומרפסת עם נוף קסומה שמרגשת את הלב. התכנים היו מעניינים, מקסים שכל בוגר הציג עצמו במספר מילים. היה מעולה וגם השיח האקטואלי.
הארוח היה חם ולבבי, לא נופל מכל מלון שיצא לנו להיות בו. התוכן היה מעניין, מכוון וממלא. אני מרגיש שהיה בו כדי לתת עוד דלק לחיים שמחוץ לישיבה. היוזמה ברוכה ונקווה בעז"ה לעוד שבתות כאלה (עוד לפני שיעברו עוד 20 שנה…). יישר כח גדול.
תודה רבה. היה מרומם, מרגש ומחזק. הוסיף לי הרבה כוחות להמשיך. תורה לחיזוק עם ישראל בארץ ישראל. הכל מוצלח!!!
תודה ענקית על הכל. זכינו לגדול ולצמוח בישיבת מעלות. זכות גדולה נפלה בחלקנו. שמחנו לשמוע על כל הפרויקטים הרבים שהישיבה מרימה וכל הזמן עושה ומתחדשת. שהתורה והעשיה הגדולה (שכבר יוצאת) תצא ממעלות לכל הארץ דרך בוגריה ודרך עשייתה.
הקודם
הבא

מעוניין לקבל את העלון השבועי ועדכונים מהישיבה? מוזמן להירשם כאן