מאז סיימתם את שנות לימודיכם בישיבה עבר זמן. אתם עובדים, לומדים באוניברסיטה או לומדים תורה במקום אחר. אולי הקמתם כבר משפחה או שאתם עומדים להתחתן. כך או כך אנחנו מקוים שהישיבה הייתה ותישאר מקום חם לכולכם. הקשר עם הבוגרים חשוב לנו מאוד. אחראי תחום בוגרים הוא הרב מנחם ויצמן, ואפשר לפנות אליו בכל ענין שקשור לבוגרי הישיבה, בטלפון: 052-7906438 או במייל: bogrim@yesmalot.co.il.
אז איך שומרים על קשר?

המחזור שלכם

אנחנו משתדלים לשמור על קשר עם השיעור, ולא רק עם יחידים. לכל מחזור יש קבוצת וואטסאפ, שדרכה אנו שולחים לבוגרים עדכונים, מיזמים לבוגרים ועוד. לקבלת קישור לקבוצה השיעורים ניתן לפנות לרב מנחם.

קו פתוח לבוגרי הישיבה

רבני הישיבה מפנים את זמנם כדי לאפשר לבוגרים להתקשר, לשמור על קשר ולהתייעץ. פרטי השעות והטלפונים:

מעלון – העלון השבועי לבוגרי הישיבה

נשלח כל שבוע במייל ובוואטסאפ. לקבלת העלון במייל ניתן להירשם ב”טופס ליצירת קשר” שבתחתית העמוד.

עלונים קודמים מעלון 1  /// מעלון 2 /// מעלון 3 /// מעלון 4 /// מעלון 5 /// מעלון 6 /// מעלון 7 /// מעלון 8 /// מעלון 9 /// מעלון 10 /// מעלון 11 /// מעלון 12 /// מעלון 13 /// מעלון 14 /// מעלון 15 ///

אתר הישיבה

האתר הוא דרך מצוינת לשמור על קשר עם הישיבה: לדעת על הנעשה בישיבה, להתעדכן מה קורה אצל החברים באזור ההודעות האישיות, וכמובן לשמוע שיעורים ולצפות בהם – חדשים או כאלה שכבר מוכרים לכם.

הנכם מוזמנים גם לעקוב אחרי דף הפייסבוק וערוץ היוטיוב של הישיבה.

מפגשי מחזור

הישיבה מסייעת לארגון מפגשים מחזוריים, בזמן ובמיקום נוח לחברי המחזור, ובהשתתפות רבני הישיבה, על פי הרצון והצורך.

לארגון מפגש מחזור פנו לרב מנחם.

שבתות בוגרים

כחלק מהרצון של הישיבה לשמור על קשר עם בוגריה, אנו סוגרים את מלון שיר למעלות שליד הישיבה כמעט אחת לחודש, לטובת שבתות בוגרים. בכל שבת מגיעים בוגרי מחזור אחד, להיפגש עם החברים ועם צוות הישיבה. במהלך השבת מתקיימים פאנלים ושיחות עם ראש הישיבה והרבנים, וכן פעילויות לילדי הבוגרים. השבת אינה כרוכה בתשלום.

השבתות מתקיימות על פי סדר המחזורים, הישיבה תיצור קשר עם בוגרי כל מחזור על פי הסדר שנקבע. פרסומים יישלחו בקבוצת הוואטסאפ השיעורית.

בית מדרש לבוגרים

פרטים על מועד בית המדרש נשלחים בקבוצות הוואטסאפ ובמייל, ומפורסמים באתר ובפייסבוק. אם אינך מקבל מיילים מהישיבה, ניתן להרשם בטופס ליצירת קשר שבתחתית עמוד זה.

דירת בוגרים

הישיבה מציעה דירה מיוחדת לבוגרים הרוצים לבוא וללמוד בישיבה. הדירה בפנימיות הישיבה משופצת ומאובזרת במיוחד, וזמינה עבור הבוגרים ומשפחתם המעוניינים להתארח בה בזמני הלימוד של הישיבה (לא בבין הזמנים). הישיבה אינה גובה תשלום עבור האירוח.

בוגרים המעוניינים להגיע מוזמנים לפנות לעוזר ראש הישיבה במייל: malot@yesmalot.co.il.

“איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק”

 כל זמן טוב לערבות הדדית, ובייחוד בתקופה זו, כל אחד מאתנו נקרא להיות גם “שותף”, ולא רק “לקוח”.

בברכת ראש הישיבה, יוצאת לדרך קבוצת “צריכים משו – בוגרי מעלות”.

בקבוצה אפשר לבקש ולהציע עזרה בכל נושא:

התנעת יוזמות, קביעת חברותות ושיעורים, הצעות עבודה, דירה, רהיטים, המלצה על בעלי מקצוע, ועוד ועוד…

להצטרפות: https://chat.whatsapp.com/DWHTX3CClCJJN4kO0lwKCq

רשמים משבתות בוגרים

מעוניין לקבל את העלון השבועי ועדכונים מהישיבה? מוזמן להירשם כאן